تبلیغات
***** SOFT (( * بینا & سافت * )) BEINA ***** - (Drchrono سوابق سلامتی را به پزشکان نشان می‌دهد ) تاچی آیدی سنسور کاربردی در اپل iOS 8


Drchrono سوابق سلامتی را به پزشکان نشان می‌دهد


(تاچی آیدی سنسور کاربردی در اپل  iOS 8)


آپلود عکس


(تاچی آیدی سنسور کاربردی در اپل  iOS 8)
اپل در iOS 8 بستری را برای توسعه‌دهندگان فراهم کرد که آنها بتوانند از تاچی آیدی در اپلیکیشن‌هایشان استفاده کنند. اکنون برخی از طرفداران حفظ سلامتی قصد استفاده مفید و بهتری از این سنسور کاربردی را دارند.

 Drchrono، عملکردی را برای سنسور اثر انگشت‌خوان آیپد ساخته که به پزشکان در مرور سوابق سلامتی بیمار خود کمک می‌کند. این عملکرد سنسور علاوه بر کمکی که به دکتر‌ها در بررسی سوابق بیمار می‌کند، همچنین می‌تواند حصاری امنیتی برای دیگر افرادی به وجود آورد که اجازه دیدن و بررسی این اطلاعات پزشکی را ندارند.

آپلود عکس

به گزارش بیناسافت به نقل اززومیت؛ این نوع افزایش عملکرد‌ها برای تاچ آیدی می‌تواند به اپل کمک کند که در آیفون بعد یا آیپد‌ها توجه بیشتری به بخش پزشکی و سلامتی داشته باشد. همین موضوع می‌تواند به گروه‌های بزرگ دارویی یا بیمارستان‌ها نیز کمک کند تا به استفاده از این تکنولوژی روی آورند. با عرضه محصولات جدید اپل، اکنون آیپد ایر ۲، آیپد مینی ۳، آیفون 5s، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس به سنسور تاچ آیدی مجهز شده‌اند.

در هر جایی که سوابق دارویی مورد نیاز باشد، دکمه تاچ آیدی می‌تواند در دسترسی سریع و آسان به اطلاعات موثر باشد. برای مثال در برنامه‌ Drchrono، تنها با سه بار لمس دکمه خانگی آیپد، سوابق پزشکی شخص نمایش داده می‌شود. بدون اینکه هیچگونه رمز عبوری نیاز به حفظ یا وارد کردن باشد، از این طریق دسترسی به اطلاعات مهم با امنیت زیاد میسر می‌شود.

آپلود عکس
www.beinasoft.mihanblog.com


چگونه مشکل تاچ آیدی iOS 8.3 در اپ استور را برطرف کنیم؟OS 8.2 شامل چندین باگ بود که اپل تلاش کرد تا آن‌ها را در iOS 8.3 برطرف سازد. اما با وجود تصحیح بیشتر آن‌ها هنوز مشکل دیگری وجود دارد؛ مشکل مربوط به سنسور اثر انگشت. اگر شما هم چنین ایرادی داشته‌اید، این راهنما می‌توانید به شما کمک کند تا آن را حل کنید.

این مشکل در برخی موارد مربوط به عدم کارکرد صحیح تاچ آیدی در تایید خریدهای اپ استور می‌شود و اگرچه این مسئله آن طوری نیست که نشود با آن کنار آمد ولی به لطف این راهنما می‌توانید با چند مرحله‌ی ساده آن را برطرف کنید.
آپلود عکسبه طور عادی ما به کاربران توصیه می‌کنیم قبل از دنبال کردن هر کدام از راهنماهای قدم به قدم ما از دستگاه‌های خود پشتیبان گیری کنند، ولی در این مورد احتمالاً مشکلی پیش نخواهد آمد.

لطفاً در نظر داشته باشید که این مراحل بر روی دستگاهی با iOS 8.3 امتحان و بررسی شده و ما تایید می‌کنیم که مشکل ما را حل نموده است. البته باید بگوییم که ممکن است حتی با پیگیری راهنمای درون این مطلب هم به نتیجه‌ی دلخواه خود نرسید و در این صورت باید با مشکل خود کنار آمده و تا انتشار iOS 8.4 یا بتایی از آن صبر کنید.

بدون هیچ حرف اضافه‌تری به سراغ راهنما می‌رویم.
مرحله‌ی ۱: از صفحه‌ی خانگی خود، اپلیکیشن تنظیمات را باز کرده و به سراغ Touch ID & Passcode بروید.
مرحله‌ی ۲: گزینه‌ی iTunes & App Store toggle را برابر OFF قرار دهید.
آپلود عکس

مرحله‌ی ۳: دستگاه خود را به وسیله‌ی نگه داشتن همزمان دکمه‌های home و sleep/wake خاموش و روشن کنید.
مرحله‌ی ۴: دستگاه خود را با وارد کردن رمز عبور آن قفل گشایی کرده و مراحل Settings > Touch ID & Passcode را تکرار کنید.
مرحله‌ی ۵: در پایان، گزینه‌ی iTunes & App Store را دوباره ON کنید. اکنون مشکل باید برطرف شده باشد.آپلود عکس


به نظر می‌رسد با توجه به بازتاب‌ها و بازخوردهایی که از تعدادی از خوانندگان خود داشتیم این عمل باعث می‌شود قابلیت تاچ آیدی ذاتاً بازخوانی شود؛ بنابراین هنگامی که شما تاچ آیدی اپ استور را خاموش، ریبوت و دوباره روشن می‌کنید، امید است که این مشکل که باعث آزار تعداد دیگری از کاربران هم شده از بین برود.آپلود عکسبه جز این و یکی دو مورد کوچک دیگر، به نظر می‌رسد iOS 8.3 به خوبی وظایف خود را انجام داده و به روز رسانی روانی است که برخی مشکلات را برطرف می‌سازد. اپل سرعت انتشار چرخه‌ی نرم افزاری خود را با iOS 8 افزایش داده و همان طور که می‌دانیم iOS 8.4 هم اکنون به صورت بتا منتشر شده، بنابراین منتظر اخبار بیشتر ما درباره‌ی به روز رسانی‌های نرم افزاری مرتبط با این شرکت باشید.
www.beinasoft.mihanblog.com

طبقه بندی: دانلود نرم افزلرهای اندروید،
برچسب ها: Drchrono سوابق سلامتی را به پزشکان نشان می‌دهد،

تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 | 11:33 قبل از ظهر | نویسنده : صمد | نظرات


  • paper | قیمت رپورتاژ آگهی | رپورتاژ سایت
  • فروش | خرید Reports
  •