تبلیغات
***** SOFT (( * بینا & سافت * )) BEINA ***** - دانلود کتاب آموزش گام به گام SolidWorks
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/d10b39f9543779bb1.jpg
Click here


نام نویسنده:مهندس محمد سلمانیان - مهندس مصطفی باشتنی
زبان:پارسی
تعداد صفحه:343
قالب:PDF
حجم:18.80 MB

:::: توضیحات :

SolidWorks از جمله نرم افزارهایی است که با قدرت زیاد در زمینه طراحی ، مدلسازی ، نقشه کشی و … به تدریج جایگاه مناسب خود را در عرصه صنعت جهانی یافته است و با بروز تواناییهای آن ، روز به روز بر تعداد کاربران آن در سطح جهان افزوده می شود . مهمترین برتری و ویژگی SolidWorks نسبت به سایر نرم افزار های مشابه ، قدرت زیاد در عین سادگی و همچنین زیبایی ظاهری آن می باشد . علاوه بر این دارای هوشمندی فوق العاده ای در تما مراحل طراحی می باشد . SolidWorks دارای محیطی ساده و به اصطلاح User Friend بوده که کاربر می تواند در کمترین زمان با محیط و نحوه کار آن آشنایی کامل پیدا کند .

 

کتابی که پیش روی شماست حاصل چندین سال تجربه کار عملی مولفان با SolidWorks می باشد و به گونه ای متفاوت با شیوه های موجود به رشته تحریر در آمده است . مبنای اصلی این کتاب ، آموزش از طریق کار عملی بوده و با تمرینات هدفدار و متفاوت سعی گردیده نکات بیشتری به خواننده آموزش داده شود .

 

- در فصل اول این کتاب ، ابتدا با کلیات نرم افزار SolidWorks آشنا می شوید . در این فصل با برخی تعاریف و اصطلاحات اولیه ، محیطهای مختلف طراحی ، ارتباط با سایر نرم افزار ها، معرفی چند سایت اینترنتی و … آشنا می شوید.

 

- در فصل دوم که به مدلسازی قطعات پرداخته است 10 قطعه متنوع را مدل کرده و با تواناییهای اولیه و اساسی مدلسازی در Solidworks آشنا می شوید.

 

- در فصل سوم با مدلسازی 14 قطعه مربوط به دو مجموعه مونتاژی ، با تواناییهای بیشتری در مدلسازی آشنا شده و نکات فراوانی خواهید آموخت .

 

- در فصل چهارم قطعاتی را که در فصل سوم ایجاد کرده اید ، با هم مونتاژ کرده و با نکته ها و دستورهای مربوط به مونتاژ قطعات آشنا می شوید .

 

- در فصل پنجم نیز چگونگی تهیه نقشه های ساختی را به ساده ترین روش ممکن با استفاده از مدل های ایجاد شده خواهید آموخت .

 

- یکی از نقاط قوت این کتاب را در فصل ششم مشاهده خواهید کرد. در این قصل تمام دستورهای (آیکونها) موجود در SolidWorks را معرفی کرده و بسیاری از آنها را به طور مشروح توضیح داده ایم.
- فصل هفتم نیز به توضیح برخی از تنظیمات مهم نرم افزار اختصاص داده شده است .


 دانلود کنیدطبقه بندی: دانلود کتابهای آموزشی،
برچسب ها: دانلود کتاب آموزش گام به گام SolidWorks، دانلود کتاب آموزش زبان مدلسازی UML، دانلود کتاب آموزش نرم افزار تری دی مکس 3DMax، دانلود کتاب آموزش نرم افزار AutoCad 2011، دانلود کتاب آموزش تعمیرات موبایل، دانلود کتاب آموزش جامع Yii Framework،

تاریخ : شنبه 4 مرداد 1393 | 06:39 قبل از ظهر | نویسنده : صمد | نظرات


  • paper | قیمت رپورتاژ آگهی | رپورتاژ سایت
  • فروش | خرید Reports
  •